Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Elektrikár (Ref. č.: SK-2016-018802)

Značka pozície:

SK-2016-018802

Miesto nasadenia:

Bratislava - Poddunajské Biskupice

Náplň práce:

BMTI SR s.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.
Pre našu servisnú dielňu v Poddunajských Biskupiciach hľadáme šikovného a spoľahlivého Elektrikára, ktorý bude mať na starosti:
  • údržbu a opravy stavebných strojov (ich elektrickú časť) a všetky práce s tým súvisiace
  • údržbu a opravy elektrocentrál, elektrorozvádzačov, čerpadiel na vodu, ...

Požiadavky:

  • vyučný list/ maturita v odbore elektrikár - silnoprúd/slaboprúd
  • požadovaná prax v obore min. 3 roky
  • platné osvedčenie z vyhlášky č 508/2009 (bývalá vyhláška č.51)
  • strojnícky a zváračský preukaz výhodou
  • vodičský preukaz sk. B
  • praktické zručnosti, zodpovedný prístup k práci

Benefity:

  • trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
  • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

BRVZ s.r.o., koncernová firma STRABAG SE
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Klčová
Tel.: +421 (0) 2 3262-1102
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814474   Dátum zverejnenia: 16.11.2016