Ekonom provozní jednotky - Junior Manager

STRABAG Rail a.s.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici: Ekonom provozní jednotky - Junior Manager

Profil ideálního kandidáta:
- VŠ vzdělání stavebně-ekonomického nebo ekonomického zaměření
- výborná znalost MS office podmínkou (zejména word a excel)
- časová a místní flexibilita
- schopnost samostatného uvažování a rozhodování
- nadstandardní obchodní a analytické schopnosti
- znalost nákladových kalkulací stavebních procesů
- komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
- ekonomické řízení jednotlivých projektů - fakturace, změnové listy
- cenové kalkulace
- controlling projektů - kontrola výkonů a nákladů, reporting
- smluvní management
- jednání s investorem a dodavateli

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v zázemí silné společnosti
- přátelský kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- místo pracoviště: Trenčianská Teplá

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1986005  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.