Prevádzkový technik nehnuteľností

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Západné Slovensko, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadiť výkonných zamestnancov údržby nehnuteľnosti a kontrola ich práce.
2. Viesť evidenciu dochádzky zamestnancov údržby nehnuteľnosti.
3. Vypracovávať plán pracovnej pohotovosti na nasledujúci mesiac. Spracovávať pracovnú pohotovosť v danom mesiaci. 4. Neodkladne riešiť požiadavky na opravu a údržbu od zodpovednej osoby klienta. O výsledku opravy a údržby informovať priameho nadriadeného alebo zodpovednú osobu klienta.
5. Zabezpečovať nákup náhradných dielov a pomocného materiálu na základe požiadavky klienta v čase a v rozsahu dohodnutým s priamym nadriadeným alebo klientom. Nákup materiálu vždy vyúčtovať a mesačne spolu s Finančným oddelením zúčtovať na jednotlivé incidenty.
6. Práca v programe Chastia, evidencia údajov do systému.
7. Zabezpečovať a pripravovať podklady pre reportting podľa požiadaviek klienta
8. Zabezpečovať agendu riešenia škodových a poistných udalostí nehnuteľnosti s políciou a poisťovňou.
9. Na začiatku pracovnej zmeny zistiť hlásenia z mimopracovného času od SBS objektu a dispečingu SPFS.
10. Vykonávať kontroly objektov obhliadkou. O prípadných nedostatkoch informovať priameho nadriadeného a zodpovednú osobu klienta. V prípade poruchy alebo havárie organizovať zásah zamestnancov údržby, resp. dodávateľa.
11. Zodpovednosť za výkon a riadenie preventívnej údržby v objekte klienta.

- 2 dni dovolenky navyše
- DDS 3.pilier

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Platné Osvedčenie elektro min. § 22 v zmysle vyhlášky 508/2009 podmienkou, (§ 23 výhodou)
PC znalosti (MS Office, Chastia)
Kuričský preukaz s obsluhou kotlov nad 100kW ( trieda V.) výhodou
riadenie ľudí, zodpovednosť, dôslednosť,

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Dunajská 32
817 85 Bratislava
ID: 2798682   Dátum zverejnenia: 2.2.2017