Prevádzkový technik

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať odborné práce/opravy všetkých silnoprúdových zariadení NN, napájacích a spínacích staníc, zariadení pre napájanie technologických zariadení.
Vykonávať práce na el. zariadeniach za vypnutého stavu, v blízkosti zariadenia pod napätím, práce pri montáži, údržbe, opravách a rekonštrukciách silnoprúdových zariadení a elektrotechnických zariadení, vrátane bleskozvodov.
Odstraňovať závady na technických zariadeniach elektrických z odborných prehliadok, skúšok.
Dbať pri výkone pracovnej činnosti o dodržiavanie technologických postupov a bezpečnostných predpisov v zmysle STN.

- stravné poukážky
- 2 dni dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

5

Platné Osvedčenie elektro min. § 22 v zmysle vyhlášky 508/2009 podmienkou!
PC znalosti (MS Excel, Outlook)
zodpovednosť, dôslednosť, manuálna zručnosť,

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1913568  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou