Obchodný zástupca

Straaltechniek International Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj kompletného sortimentu produktov
• Kontaktovanie a návšteva klientov, prieskum vrátane telefonického a mailového kontaktu
• Dosahovanie vytýčených cieľov predaja
• Vykonávanie drobných opráv
• Zasielanie informácií o zákazníkoch nadriadeným
• Príprava a podpora pri kompletizácii tendrov pre štandardné inštalácie
• Sledovanie cien a analýza nezískaných objednávok
• Identifikácia a informovanie o zmenách na trhu
• Podpora marketingových aktivít (letáky, výstavy a reklama)
• Účasť na domácich a zahraničných výstavách a veľtrhoch
• Tvorba marketingových návrhov na zvýšenie efektivity
• Podpora ostatných zložiek organizácie

Zmluvu na dobu neurčitú v atraktívnom a inovatívnom pracovnom prostredí s medzinárodnou povesťou a všestranné obchodné a technické výzvy. Na základe toho, máte šancu neustáleho rastu a rozvoja v štruktúre spoločnosti.
Okrem toho ponúkame veľmi konkurencieschopný plat. Stravné lístky. Firemné auto, mobil, notebook.

Životopis a motivačný list posielajte v angličtine na : [email protected],
Mr. Ing. Edwin Houweling, Managing Director.
Vhodní uchádzači budú kontaktovaní mailom alebo telefonicky a budú pozvaní na výberové konanie/ vstupný prijímací pohovor

Pre viac informácií volajte na: +31 6 22 77 80 10- iba anglicky hovoriaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicko - obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Technicko - obchodné vzdelanie, s platným certifikátom, alebo diplomom.
• Vzťah k obchodu, technické znalosti a skúsenosti
• Schopnosť pracovať presne a sústrediť sa na výsledok
• Schopnosť transformovať požiadavky zákazníkov do praktických riešení
• Sociálne zručnosti, schopnosť počúvať, schopnosť odolávať stresu
• Priateľské a upravený zovňajšok
• Schopnosť komunikovať v slovenčine a angličtine (Poľský jazyk je výhodou)
• MS-Office a administratívne orientovaný
• Vodičský preukaz minimálne typu B
Sídlo kancelárie je v Prešove, vyhovujúce pre uchádzačov s miestom bydliska do 40 km

STRAALTECHNIEK INTERNATIONAL SLOVAKIA s.r.o. Prešov, je obchodná a servisná pobočka spoločnosti Straaltechniek, ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu priemyselných tryskacích kabín a príslušenstva pre povrchovú úpravu.
S približne 100 zamestnancami v BE / NL / DE / NE / SWE / UK / SK, je STRAALTECHNIEK jedným z hlavných hráčov na Európskom trhu

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2945305  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200