Sales manager - reklama

STORE MEDIA s.r.o.

Miesto práce
Záhorácka 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorému je blízka oblasť médií a B2B segmentu. Ponúkame možnosť stať sa členom obchodného tímu najväčšieho prevádzkovateľa in store rádií na Slovensku. Máš skvelé argumentačné schopnosti? Vieš zaujať a presvedčiť? Orientuješ sa v oblasti reklamy a baví Ťa hľadať nové možnosti prezentácie? Ak máš prax v oblasti predaja reklamného priestoru neváhaj a ozvi sa nám. Tvojou náplňou práce bude akvizícia nových klientov, starostlivosť o portfólio našich klientov, vypracovávanie cenových ponúk...

- zdieľané služobné auto
-máš rád kultúru, divadlo, festivaly, tak u nás máš voľné lístky v dispozícii
-priateľský kolektív, v obchodnom tíme sa určite nudiť nebudeš
- vlastný notebook a mobilný telefón samozrejmosťou
- v piatok to balíme o 12:00, aby sme si užili dlhší víkend

pošli životopis, motivačný list, fotografiu a pár viet o Tvojej osobe na náš mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

média, reklama, B2B, POS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- príjemný, kultivovaný prejav
- kreatívne zmýšľanie

STORE MEDIA, líder na trhu In store rádií, In store TV a Aromamarketingu.
Vďaka naším spokojným a prosperujúcim klientom sme dnes jeden z kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe.
Našou hlavnou činnosťou je In-store radio, Digital Signage a Aroma marketing.

In-store radio - zabezpečujeme a prevádzkujeme hudobné programy vyrábané vždy pre konkrétneho klienta na mieru s možnosťou vkladania reklamných spotov.

Digital Signage - zabezpečujeme a prevádzkujeme dynamické audio-vizuálne POS riešenie prostredníctvom špeciálnych TV obrazoviek.
Máme vlastný vývoj technológií pre In-store rádio i Digital Signage.

Aroma marketing - poskytujeme poradenstvo ako i inštaláciu najmodernejších technológií v oblasti aroma marketingu. Aromatizujeme priestory obchodných centier, bánk, telekomunikačných operátorov, reštaurácií, hotelov, ...

Nájdete nás v obchodoch, hoteloch, nákupných centrách, bankách, kasínach a mnohých iných miestach. Máme pobočky v Bratislave, Prahe a Viedni.
TVORÍME S VAMI A PRE VÁS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3091459  Dátum zverejnenia: 4.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € + provízie