Odborný/á asistent/ka

STORE MEDIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ekonomika:
- fakturácia
- evidencia vydaných a prijatých faktúr
- pokladňa
- zodpovednosť za sklad a objednávky zo zahraničia
Podpora výkonného riaditeľa spoločnosti:
- Organizácia časového harmonogramu
- spracovávanie týždňových reportov
- koordinácia marketingových aktivít
- komunukácia s obchodnými partnermi v Poľsku, Španielsku a USA (v anglickom jazyku - slovom i písmom)
- podklady pre ekonomické analýzy spoločnosti
- komunikácia s účtovníkmi a úradmi štátnej správy
Podpora obchodnej činnosti spoločnosti:
- komunikácia s klientmi
- spracovávanie obchodných ponúk a prezentácií pre potreby obchodného oddelenia
- účasť na rokovaniach s klientmi
- "doťahovanie" obchodných prípadov

- práca v spoločnosti, ktorá je lídrom na českom a slovenskom trhu v oblasti nových prístupov v podpore predaja (in store komunikácia)
- možnosť komunikácie v anglickom jazyku
- dynamická práca s perspektívou rastu a uplatnenia vlastných myšlienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

NEHĽADÁME SEKRETÁRKU !!!!
Hľadáme dynamickú, samostatnú osobnosť, so špičkovou schopnosťou organizácie svojho času a času svojho nadriadeného
Hľadaný kandidát musí byť zodpovedný a orientovaný na výsledok.
Požiadavky:
- organizačné a komunikačné schopnosti
- schopnosti spracovávať dáta a komunikovať ich ďalej
- flexibilita, lojalita a vysoké pracovné nasadenie
- profesionálne a zároveň ľudské vystupovanie
- anglický jazyk slovom i písmom
- znalosť nemčiny výhodou
- špičková práca s excelom
- vodičský preukaz B - aktívny vodič
Ak spĺňaš všetky menované požiadavky a máš chuť to s nami vyskúšať, napíš motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že si ten správny kandidát.
Prihlášky bez motivačného listu nebudeme ani čítať.

STORE MEDIA, líder na trhu In store rádií, In store TV a Aromamarketingu.
Vďaka naším spokojným a prosperujúcim klientom sme dnes jeden z kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe.
Našou hlavnou činnosťou je In-store radio, Digital Signage a Aroma marketing.

In-store radio - zabezpečujeme a prevádzkujeme hudobné programy vyrábané vždy pre konkrétneho klienta na mieru s možnosťou vkladania reklamných spotov.

Digital Signage - zabezpečujeme a prevádzkujeme dynamické audio-vizuálne POS riešenie prostredníctvom špeciálnych TV obrazoviek.
Máme vlastný vývoj technológií pre In-store rádio i Digital Signage.

Aroma marketing - poskytujeme poradenstvo ako i inštaláciu najmodernejších technológií v oblasti aroma marketingu. Aromatizujeme priestory obchodných centier, bánk, telekomunikačných operátorov, reštaurácií, hotelov, ...

Nájdete nás v obchodoch, hoteloch, nákupných centrách, bankách, kasínach a mnohých iných miestach. Máme pobočky v Bratislave, Prahe a Viedni.
TVORÍME S VAMI A PRE VÁS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1667470  Dátum zverejnenia: 27.1.2015