Obchodný referent

STORAGE, s. r. o.

Miesto práce
Fándlyho 872/1, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
nástup 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obchodné jednania, uzatváranie objednávok a predaj výrobkov, vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vytváranie cenových ponúk, predaj výrobkov, prezentácia a propagácia spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesného rastu
- služobné auto, mobilný telefón, notebook
- mesačná finančná odmena na základe predaja

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vybraného uchádzača !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
časová flexibilita
ochota učiť sa
VYTRVALOSŤ, ZODPOVEDNOSŤ, USMIEVAVOSŤ

Naša spoločnosť STORAGE, s.r.o., je profesionál v oblasti skladových systémov. Rozsahom našich služieb a produktov patríme k absolútnej špičke na trhu. Ponúkame kompletný sortiment služieb a produktov pre sklady, dielne či výrobné linky. Máme 25 ročné skúsenosti s návrhmi a realizáciou skladových riešení a našimi klientmi sa za tento čas stali také spoločnosti ako Kia Slovakia, Samsung Slovakia, Ikea či Whirlpool a mnohé ďalšie. Pridajte sa teraz k našim spokojným zákazníkom aj vy!
V čom sme jedineční?

Každý problém, s ktorým sa stretneme je pre nás výzvou. Radi vám pomôžeme a poradíme pri zariaďovaním vašich skladových priestorov. Uvedomujeme si, že každá spoločnosť a skladový priestor majú svoje špecifiká a pokúšame sa riešiť požiadavky našich zákazníkov individuálne k ich maximálnej spokojnosti. Optimalizáciou a efektívnym využitím skladových či výrobných priestorov tak môžeme priamo prispieť k zvýšeniu efektivity práce aj vo vašej spoločnosti. Pridajte s k nám aj Vy !

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2773287  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástup 800€