TZB/BIM projektant

ŠTOR CAD - GRAITEC s.r.o.

Miesto práce
Čajakova 19 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Podla dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v BIM softveri Revit v stavebnej profesii, TZB profesiach. Implementácia BIM softveru v projekčných a stavebných firmách. Praca v sw Autodesk Inventor

Zdokonalovanie sa v najnovších softverových technológiach pre strojárstvo a pre stavebníctvo so zameraním na Building information modeling (BIM).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Stavebné a projekčné organizácie. Strojárske spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby alebo TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Základy
Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o CAD softvér. Zručnosť v ovládaní CAD/BIM softvéru.

ŠTOR CAD, Slovensko je 12 krajinou a 30 kanceláriou z celého sveta, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Graitec, technicky najsilnejším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Autodesk Platinum Partner je najvyššie možné partnerstvo spoločnosti Autodesk. Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. Naše divízie zabezpečujú všetko potrebné pre bezproblémový chod firiem našich klientov.

Vďaka rastu firmy rozširujeme technický tím. Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2132408  Dátum zverejnenia: 5.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podla dohody