Telemarketing pre obchod so software a hardware

ŠTOR CAD - GRAITEC s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výskum spätnej väzby
Kontaktovanie firemných zákazníkov
Prieskum trhu
Pomoc pri organizácii akcií, workshopov, školení
E-mailing
Práca s databázou klientov...

Mladý kolektív
Firemné posedenia
Team Building-ové akcie
Odborné školenia
Profesný rast

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPISY POSIELAJTE IBA NA MAIL [email protected],
Pohovory pre východné Slovensko budu v Bratislave.

OHĽADNE pozície sa informujte mailom nie telefonicky...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vytrvalosť, prirodzenosť, pracovitosť

ŠTOR CAD, Slovensko je 12 krajinou a 30 kanceláriou z celého sveta, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Graitec, technicky najsilnejším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Autodesk Platinum Partner je najvyššie možné partnerstvo spoločnosti Autodesk. Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. Naše divízie zabezpečujú všetko potrebné pre bezproblémový chod firiem našich klientov.

Vďaka rastu firmy rozširujeme technický tím. Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1715193  Dátum zverejnenia: 14.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa výkonu