Obchodník na CAD sw, hardvér, kancelársky a spotrebný materiál

ŠTOR CAD - GRAITEC s.r.o.

Miesto práce
Zelená 2/A Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
január 2015
450 - 1000 EUR/mesiac, podľa výkonu a dosahovaných obchodných úspechov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza trhu a možností predaja produktov z portfólia spoločnosti, vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, vypracovanie cenových ponúk a technických riešení, marketing, telemarketing, prijímanie a následná realizácia objednávok, spätná väzba, administratíva obchodnej agendy.

Práca v mladom dynamickom kolektíve ekonomicky stabilnej firmy. Možnosť realizovať svoje nápady. Odborný rast v perspektívnom odvetví, stabilná pracovná doba po-pia 8,00-16,30.

Životopis a motivačný list treba poslať mailom na adresu [email protected] s predmetom "uchádzač".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby ohľadne dodávok a implementácie hardvérového a softvérového vybavenia (najmä CAD konštrukčných a grafických softvérov), predaja kancelárskeho a spotrebného materiálu a IT služieb pre firmy , štátne organizácie, kancelárie a živnostníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické,stavebné,IT,humanitné,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť osloviť a zaujať klienta, logická a zrozumiteľná argumentácia, iniciatíva, nápaditosť, chuť pracovať a pracovať na sebe. Pozícia nie je vhodná pre ľudí málo komunikatívnych, neaktívnych a pasívne čakajúcich na príkazy a nápady nadriadených. Výhodou je znalosť práce s CAD softvérmi od Autodesku a znalosť jednoduchého alebo podvojného účtovníctva s praxou.

ŠTOR CAD, Slovensko je 12 krajinou a 30 kanceláriou z celého sveta, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Graitec, technicky najsilnejším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Autodesk Platinum Partner je najvyššie možné partnerstvo spoločnosti Autodesk. Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. Naše divízie zabezpečujú všetko potrebné pre bezproblémový chod firiem našich klientov.

Vďaka rastu firmy rozširujeme technický tím. Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1198697  Dátum zverejnenia: 10.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 1000 EUR/mesiac, podľa výkonu a dosahovaných obchodných úspechov