Pracovník používateľskej podpory slovenského TOP startupu!

Stopka n.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec sa stane súčasťou tímu zaoberajúceho sa vývojom a predajom programového balíka COrvus - setu špeciálnych aplikácií sprístupňujúcich funkcionalitu mobilných telefónov s OS Android nevidiacim a slabozrakým. Jeho úlohou bude najmä:
- zabezpečovať komplexné poradenstvo a poskytovať priamu užívateľskú podporu pre distribútorov a koncových zákazníkov,
- zabezpečovať zaškoľovanie distribútorov i koncových zákazníkov, a to osobne i prostredníctvom ním vytvorených webinárov,
- navrhovať efektívne procesy pri riadení styku so zákazníkmi, viesť evidenciu úkonov so zákazníkmi (CRM),
- zabezpečovať autorizácie programu, ako aj doplnkové služby,
- testovanie funkčnosti COrvusu (nutné jeho každodenné používanie), kompatibility s koncovými zariadeniami, prístupnosti aplikácií, vytváranie recenzií, porovnaní, odporúčaní pre zákazníkov,
- pripravovať používateľské príručky v slovenskom aj anglickom jazyku a koordinovať ich preklad, ako aj preklad rozhrania programu do ďalších jazykov (komunikácia s prekladateľmi),
- vytvárať videonávody na používanie programu ako v slovenčine, tak aj v angličtine,
- priebežne prekladať webové stránky do angličtiny,
- spravovať používateľské fórum, zverejňovať novinky, tipy, FAQ,
- prezentácia COrvusu na laických i odborných fórach (prezentácie, semináre, konferencie, výstavy...),
- aktívne vyhľadávanie a tvorba databáz potenciálnych partnerov, odberateľov, donorov...
- poskytovanie IT podpory pre zamestnancov organizácie a pomoc pri údržbe jej IT vybavenia,
- preklad mailovej komunikácie z a do anglického jazyka.

Projekt COrvus v sebe spája svet biznisu a svet tretieho sektora. To je zárukou nadobudnutia zručností a skúseností z oboch týchto sektorov. Zároveň ponúkame:
- prácu na uznávanom projekte so sociálnym rozmerom, ktorý v roku 2016 získal prvé miesto v kategórii Technology for GOOD najväčšieho slovenského startup inkubátora realizovaného Impact HUBom v Bratislave a zároveň sa umiestnil v prvej trojke najúspešnejších projektov kategórie Society najprestížnejšej slovenskej startup súťaže Startup Awards.
- prácu v príjemnom mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
- spoločné interné akcie zamerané na vzdelávanie a utužovanie
vzťahov,
- stravné lístky v hodnote 3,5€.

V prípade, že máte záujem o nami ponúkanú prácu, zašlite nám emailom - na [email protected] - nasledovné dokumenty:
- žiadosť o zamestnanie,
- motivačný list v slovenskom aj anglickom jazyku,
- životopis v tvare EuroPass,
- súhlas so spracovaním osobných údajov (ak nie je rovno súčasťou žiadosti).

Prijímame výhradne žiadosti zaslané prostredníctvom elektronickej pošty. Klasickou poštou, alebo osobne doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového procesu.

Vaše žiadosti budeme vyhodnocovať priebežne, preto neváhajte s ich zaslaním.

Pretože dostávame veľké množstvo žiadostí od uchádzačov, ktorí nespĺňajú ani základné výberové kritériá, vyhradzujeme si právo takýchto uchádzačov ďalej nekontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v oblasti IT, resp. pedagogické vzdelanie so zameraním na informatiku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- vysoký stupeň zodpovednosti, samostatnosti, iniciatívnosti,
- analytické myslenie a prozákaznícka orientácia,
- schopnosť a motivácia pre samovzdelávanie a zdokonaľovanie sa,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- flexibilita,
- vynikajúce komunikačné zručnosti slovom aj písmom ako v slovenskom, tak aj v anglickom jazyku (ovládanie ďalšieho cudzieho jazyka výhodou).

Ďalšie zručnosti, ktoré zvýhodnia uchádzača vo výberom procese:
- tvorba webov (HTML, PHP, SQL),
- programovanie,
- práca s OS Linux prostredníctvom konzoly,
- vodičský preukaz,
- ovládanie práce s grafickým software (najmä GIMP, Adobe Illustrator, Photoshop, Premiere, Sony Vegas),
- základy fakturácie (práca s účtovným software Pohoda).

Naša organizácia svoju pôvodne rozmanitú činnosť v posledných rokoch upriamila na výskum a vývoj nových inteligentných pomôcok najmä pre ľudí so zrakovým postihnutím, či seniorov. Sústreďujeme sa na inovatívne kompenzačné a didaktické pomôcky s využitím moderných informačných a komunikačných technológií. Našou vlajkovou loďou je Corvus - aplikačný set na sprístupnenie mobilných telefónov a ďalších zariadení s operačným systémom Android nevidiacim a slabozrakým používateľom (viac v krátkom videu: https://www.youtube.com/watch?v=ubeJymXZ2-A&t=15s).

Sme držiteľmi viacerých prestížnych ocenení. Z našimi riešeniami sme víťazili v kategórii Inclusion and Empowerment medzinárodnej súťaže World Summit Awards a získali sme i prvé miesto v kategórii Technology for GOOD v súťaži najväčšieho slovenského biznis inkubátora Impact Hubu Bratislava. Dva krát sme postúpili do finálovej trojky StartUp Awards a to v roku 2016 v kategórii Society a v roku 2017 v kategórii Mission Award. Pre nás je však najpodstatnejšie uznanie našej kvality zo strany našich partnerov, klientov a používateľov našich riešení.

Charakterizuje nás netradičný prístup, kreativita, vysoký stupeň zodpovednosti a tiež vysoké osobné nasadenie pri zlepšovaní životných podmienok našich cieľových skupín.

Viac o našej organizácii a jej aktivitách na:
- http://www.stopka.sk
- http://www.facebook.com/stopka.no
- https://www.youtube.com/channel/UCiDTfv_4tKGUesy_-R_sTsA/videos?view_as=subscriber

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2898270  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou