Samostatný účtovník

Stopercentná účtovná, s. r. o.

M. Pišúta, 937/14, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Termín nástupu
15.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov hľadáme šikovného samostatného účtovníka s minimálne 5 ročnou praxou, ktorý má rutinne zvládnuté bežné účtovné operácie, ale nemusí zatiaľ vedieť účtovať o finančných derivátoch ani iných zriedkavejších účtovných prípadoch. Jeho náplňou práce bude:
- priebežné spracovanie účtovníctva - faktúry, banky, pokladňa, ID,
- zostavenia účtovnej závierky a inventarizácie účtov okrem daňového priznania k DzP,
- spracovanie komplexnej agendy k dani z pridanej hodnoty,
- vypracovanie výkazov a prehľadov pre banky,
- štatistické hlásenia,
- podľa potreby komunikácia s klientom, dodávateľmi, odberateľmi a inštitúciami,
- kontrola súladu účtovníctva s legislatívnou úpravou
- vedenie mzdovej agendy a personalistiky - znalosť je výhodou, nie podmienkou

Ponúkame stabilné pracovné miesto, kvalitné zaškolenie, možnosť odborného rastu na základe konzultácií s daňovým poradcom a audítorom, pružnú pracovnú dobu a pravidelné odborné ekonomické školenia.

Do 2.10.2016 bude prebiehať zber dát. Na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Pohovory budú prebiehať koncom 40. a začiatkom 41. KT. Životopisy uchádzačov, ktorí nepostúpia do výberového konania budú vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
prax v odbore minimálne 5 rokov
znalosť práce s PC - Word, Excel, účtovnícke programy a skladové hospodárstvo
samostatnosť a zodpovednosť za výsledky svojej práce, precíznosť, odolnosť voči stresu, analytické myslenie, zmysel pre poriadok a systém, vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť bola založená v roku 1999. Poskytujeme profesionálny ekonomický servis: vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, ekonomického poradenstva, sprostredkujeme daňové poradenstvo a audítorské služby. Pre našich klientov poskytujeme aj pomoc pri výbere uchádzačov v oblastiach súvisiacich s naším predmetom činnosti.
www.stopercentna.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735164  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou