Machine operator - Operátor

Stonebridge SK, s. r. o.

Miesto práce
Hlinné
Termín nástupu
asap
750 - 1 200 EUR/mesiacbased on experience and education - up to 1200€ na základe skúseností a vzdelania - do 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operating of machines in a wood processing company
Práca na strojoch v drevospracujúcom priemysle
Visual checking of produced goods with the pattern
Vizuálna kontrola výrobkov so vzorkou
Job suitable also for women
Práca vhodná aj pre ženy
No skills required - all training will be provided
Nie je potrebná prax - zaškolenie bude zabezpečené

possibility to grow - možnosť rastu
salary on time - mzda vyplácaná načas
fair play - férový prístup ku každému zamestnancovi

stable employer in Vranov region - stabilný zamestnávateľ vo Vranovskom regióne

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Je dôležité zaslať žiadosť a zivotopis, prípadne aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť na detail - attention on detail
schopnosť učiť sa a zapamätať si rýchlo nové veci - the ability to learn and remember new things quickly
Schopnosť sústrediť sa na opakovanie pracovných úloh - Able to concentrate on repetitive tasks

We are a manufacturing company based in Hlinne, owned by the UK company looking to find correct employees for the company.
Sme výrobná spoločnosť so sídlom v Hlinnom, ktorej vlastníkom je anglická spoločnosť, ktorá sa snaží nájsť pre svoju prevádzku vhodných pracovníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Kelich
Tel.: +421574887230
E-mail: poslať životopis
ID: 4148430  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac