Zubný lekár

Stonadent spol. s r. o.

Rovniankova 14, 85102, Bratislava Petržalka, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše moderné stomatologické centrum ponúka okrem práce vo všetkých odvetviach stomatológie aj možnosť užšej špecializácie

- práca v modernom stomatologickom centre
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu
- podpora pri sústavnom vzdelávaní

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cielavedomosť, zodpovedný prístup, empatia, práca v kolektíve.
V prípade viacročnej praxe nadštandardné ohodnotenie

Sme súkromné stomatologické centrum s dlhoročno tradíciou. Ponúkame komplexnú zubnú starostlivosť s dôrazom na individuálny prístup. www.stonadent.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 981403  Dátum zverejnenia: 6.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne