Asistencia v zubnej ambulancii (sestra)

Stomahol s.r.o.

Miesto práce
Dolnočermánska 10, 94901 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri stomatologických výkonoch v ambulantnej praxi. Administratívna činnosť. Zabezpečenie hygienického režimu praxe.

Zubná prax v Nitre so starostlivosťou pre deti i dospelých hľadá posilu do svojho tímu. Na plný pracovný úväzok zubnú asistentku / zdravotnú sestru s príjemným vystupovaním, schopnosťou komunikovať a pracovať v tíme, ktorá má rada svoju prácu a chce napredovať.
Môže u nás nájsť zaujímavú a kvalitnú prácu, príjemné pracovné prostredie, moderne vybavené ordinácie.

Záujemcov o pracovnú pozíciu prosíme zaslať štrukturovaný životopis a motivačný list na uvedený m@il.
ÚČASTNÍKOV KTORÝ POSTÚPIA DO DRUHÉHO KOLA BUDEME OSOBNE KONTAKTOVAŤ.
Ostatným vopred ďakujeme za záujem.

S prianím pekného dňa

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubná inštrumentárka, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, záujem o vzdelávanie a napredovanie. Ochotný, milý a korektný prístup. Komunikatívosť. Kolektívna súdžnosť.

Zdravotnícke zariadenie- Stomatologiclá ambulancia, STOMAHOL s.r.o
www.stomahol.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1809297  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok pri pohovore.