Obchodný zástupca

Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Miesto práce
1169, Tatranská Štrba, 05941 Tatranská Štrba, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov, obchodných príležitostí predaj produktov firmy na SR a tiež na zahraničných trhoch (Rakúsko, Nemecko...), práca s klientmi, konzultácie cenových ponúk, uzatváranie zmlúv o dielo, samostatné riešenie projektov v oblasti predaja pridelených produktov, prieskum trhu a konkurencie, príprava cenových ponúk, zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja, pravidelný reporting. Práca v sídle firmy (Tatranská Štrba) aj v teréne (celá SR + prípadne aj zahraničie).

Prosíme uchádzačov, aby svoje žiadosti a životopisy zasielali mailom na profesia@kunaj.sk, s označením pracovnej pozície. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti predaja (výhoda), výborné komunikačné, organizačné a obchodnícke zručnosti, technická fundovanosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, strategické a koncepčné myslenie. Nemecký jazyk výhodnejší ako anglický jazyk. (slovom aj písmom).
praktické myslenie
cieľavedomosť
iniciatívnosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť

Firma sa zoberá výrobou eurookien, exteriérových a interiérových dverí, zimných záhrad, presklenných stien, požiarnych uzáverov...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

1169, Tatranská Štrba
05941 Tatranská Štrba
ID: 2766954   Dátum zverejnenia: 14.10.2016