Rozpočtár

STOFINGSTAV, s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 13/A, Trnavský kraj, okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracovávanie cenových ponúk na základe súťažných podkladov, PD a platných STN
vypracovávanie cenových ponúk prác naviac k aktuálne realizovaným stavbám
vypracovávanie čerpania prác k zákazkám
spracovanie podkladov z výkresovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

+ ovládanie rozpočtového programu ODIS

Spoločnosť STOFINGSTAV, s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou stavebnou a projekčnou činnosťou.
Vytvoríme kompletnú projektovú dokumentáciu, zabezpečíme stavebné povolenie, dodáme všetok potrebný materiál a zrealizujeme celú stavbu.
Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, preto sa snažíme nájsť najvhodnejšie riešenie a zabezpečiť úspešnú realizáciu spoločného projektu.
Za úspechmi spoločnosti stojí každodenná práca celého tímu zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2974460  Dátum zverejnenia: 14.3.2017