Vodič kamiónu - autoprepravník

STM Trade s.r.o.

Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Rumunsko, Luxembursko, Slovinsko
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu - autoprepravníka.
Preprava osobných a úžitkových motorových vozidiel v rámci EU na autoprepravníkoch s hydraulickou plošinou.
Zodpovednosť pri nakládke a vykládke nových a ojazdených motorových vozidiel.

Ponúkame nadštandardné ohodnotenie vodičov a osobný, ľudský prístup.
Vyžadujeme však serióznosť, lojalitu a zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Zodpovednosť, serioznosť,samostatnosť, flexibilnosť
Vyžaduje sa prax s autoprepravníkom.
Ovládanie nadstavby LOHR a Kässbohrer.
Ovládanie hydraulickej plošiny.

Medzinárodná i vnútroštátna kamiónová preprava motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2080487  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou