Obchodný manažér junior

STM POWER

Lieskovec 598/75, 018 41 Dubnica nad Váhom, Bratislava, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblasti pôsobenia:
- zákazková výroba
- servis vodných elektrární

Náplň práce:
- akvizícia nových projektov priamym vyhľadávaním a oslovovaním zákazníkov
- analýza trhu s dôrazom na nové, pripravované projekty
- koordinácia procesu prípravy a spracovania cenových ponúk s dôrazom na konkurenčnosť
- príprava a realizácia výkonu marketingových činností
- vyhodnocovanie úspešnosti ponúk
- príprava podkladov pre manažerske reporty
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu spoločnosti vo zverenej oblasti
- aktívna komunikácia so zákazníkmi a follow up

Teritórium: SK, CZ, AT, DE, FR, CH

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou praxou
- zaujímavá, dynamická práca
- motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre absolventov aj študentov VŠ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- očakáva sa samostatnosť
- zodpovednosť
- pohotovosť
- vodičský preukaz sk. B nutnosťou
- znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka je vítaná
- aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná

Spoločnosť STM POWER začala svoje pôsobenie na trhu v roku 2001. Jej základným zámerom bolo poskytovanie služieb v oblasti hydro-energetiky. Krátko na to prišla na trh s prvou vodnou turbínou, určenou pre malé vodné elektrárne a malým spádom. Úspech podnikateľského zámeru a situácia na trhu podnietili rozšírenie palety ponúkaných služieb založením prevádzky v jednom zo slovenských miest ťažkého strojárstva - v Dubnici nad Váhom. Táto skutočnosť výrazne podporila rozvoj výrobných a servisných kapacít. Rozsah ponúkaných služieb sa rozšíril o komplexnú dodávku a servis technológie pre malé vodné elektrárne a vodné diela vrátane dodávky na kľúč.

Záujem o energetiku, snaha o diverzifikáciu zamerania viedli k rozšíreniu podnikateľského zámeru a založeniu divízie Jadro. Spoločnosť sa zapojila do vyraďovania jadrovo-energetických zariadení a postupne vyprofilovala svoj zámer na zadný palivový cyklus jadrových elektrární a špeciálnu výrobu pre jadrovú energetiku. Podobná situácia, avšak o niekoľko rokov neskôr, viedla k vzniku divízie Teplo, ktorá sa špecializuje na projekty zvyšovania energetickej účinnosti klientskych zariadení s využitím kogeneračných jednotiek. Kontinuálne rozširovanie ponuky viedli spoločnosť k rozsiahlej investícií do výrobného parku. Spoločnosť sa tak rozsahom ponúkaných služieb, kvalitou a produktivitou zaradila na popredné miesto energetických strojárskych spoločností v širšom regióne.

Okrem výrobných, má spoločnosť aj vlastné projekčné a konštrukčné zázemie vo všetkých prezentovaných aktivitách. Neustávajúca túžba po zdokonaľovaní bola a je hybnou silou, ktorá nás tlačí dopredu. Tento fakt je garanciou budúcnosti STM POWER a istotou pre jej obchodných partnerov.

Okrem výrobných, má spoločnosť aj vlastné projekčné a konštrukčné zázemie vo všetkých prezentovaných aktivitách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2673594  Dátum zverejnenia: 2.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou