Údržbár

STM POWER

STM POWER a.s., Lieskovec 598/75, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy a strojného zariadenia
- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
- zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- servis a oprava výrobných strojov a zariadení (mechanika, hydraulika, pneumatika)
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.)
- optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení
- špecifikuje nutné náhradné diely na výmenu

- ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
- perspektívu osobného rastu
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a s rozvojom profesného rastu
- odmeňovací systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v údržbe strojných zariadení
- skúsenosť s údržbou CNC strojov výhodou
- nutné platné osvedčenie samostatného technika podľa vyhl. 124/2006 Z.z.§22/ bývalá vyhl. 718/2002/ a vyhláška 508 § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z - samostatný elektrotechnik

Spoločnosť STM POWER začala svoje pôsobenie na trhu v roku 2001. Jej základným zámerom bolo poskytovanie služieb v oblasti hydro-energetiky. Krátko na to prišla na trh s prvou vodnou turbínou, určenou pre malé vodné elektrárne a malým spádom. Úspech podnikateľského zámeru a situácia na trhu podnietili rozšírenie palety ponúkaných služieb založením prevádzky v jednom zo slovenských miest ťažkého strojárstva - v Dubnici nad Váhom. Táto skutočnosť výrazne podporila rozvoj výrobných a servisných kapacít. Rozsah ponúkaných služieb sa rozšíril o komplexnú dodávku a servis technológie pre malé vodné elektrárne a vodné diela vrátane dodávky na kľúč.

Záujem o energetiku, snaha o diverzifikáciu zamerania viedli k rozšíreniu podnikateľského zámeru a založeniu divízie Jadro. Spoločnosť sa zapojila do vyraďovania jadrovo-energetických zariadení a postupne vyprofilovala svoj zámer na zadný palivový cyklus jadrových elektrární a špeciálnu výrobu pre jadrovú energetiku. Podobná situácia, avšak o niekoľko rokov neskôr, viedla k vzniku divízie Teplo, ktorá sa špecializuje na projekty zvyšovania energetickej účinnosti klientskych zariadení s využitím kogeneračných jednotiek. Kontinuálne rozširovanie ponuky viedli spoločnosť k rozsiahlej investícií do výrobného parku. Spoločnosť sa tak rozsahom ponúkaných služieb, kvalitou a produktivitou zaradila na popredné miesto energetických strojárskych spoločností v širšom regióne.

Okrem výrobných, má spoločnosť aj vlastné projekčné a konštrukčné zázemie vo všetkých prezentovaných aktivitách. Neustávajúca túžba po zdokonaľovaní bola a je hybnou silou, ktorá nás tlačí dopredu. Tento fakt je garanciou budúcnosti STM POWER a istotou pre jej obchodných partnerov.

Okrem výrobných, má spoločnosť aj vlastné projekčné a konštrukčné zázemie vo všetkých prezentovaných aktivitách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1901104  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou