Office assistant v spoločnosti zameranej na vzdelávanie, reklamu a eventy

STIMUL spol. s r.o.

Miesto práce
Popradská 34, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna a organizačná podpora nadriadeného
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
• Zabezpečenie prevádzky kancelárie
• Príprava pokladov k účtovníctvu a ich kontrola
• Spravovanie kalendáru akcií
• Príprava študijných materiálov
• Pomoc s vyhľadávaním reklamných predmetov
• Pomoc s prípravou katalógov a cenových kalkulácií
• Zasielanie dopytov dodávateľom
• Balenie reklamných predmetov
• Vytváranie databázy dodávateľov a prehľadov reklamných predmetov
• Pomoc s prípravou teambuildingov a iných podujatí

• Stravné lístky
• Mobil
• Počítač

Informácie o výberovom konaní

V prípade dlhodobých skúseností plat dohodou.
Pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok
- následné zhodnotenie pracovných výsledkov a dohoda ohľadne ďalšieho pokračovania v prípade spokojnosti zamestnávateľa

Ponúkame:
• Prácu vo firme s 10 – ročnou tradíciou zameranou na firemné vzdelávanie, reklamné predmety a eventy
• Zamestnanie v dynamickej spoločnosti s dobrou perspektívou rozvoja
• Príjemné pracovné prostredie
• Po troch odpracovaných mesiacoch zhodnotenie platu
• Flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie s orientáciou na detail
• Zmysel pre prácu s číslami, precíznosť
• Schopnosť rýchlo sa učiť a byť samostatný
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, vynaliezavosť, flexibilita
• Pro-zákaznícky prístup
• Pokročilé vyhľadávanie na internete

Spoločnosť STIMUL spol. s r.o. sa zameriava na tri oblasti: firemné vzdelávanie a poradenstvo, reklamné predmety a organizáciu firemných teambuildingov a táborov.
ID: 2889392  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€