Asistent - korektor/ koordinátor

STILUS, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia činnosti prekladateľskej agentúry - prijímanie, zadávanie, odovzdávanie zákaziek. Preklady z/do angličtiny, korektúra/kontrola preložených textov. Vypracovávanie cenových ponúk na preklady a tlmočenie. Komunikácia s klientelou spoločnosti, komunikácia s prekladateľmi. Práca s pokladňou, fakturácia. Administratíva. Miesto výkonu práce - pobočka spoločnosti v Žiline.

Ponúkame prácu v príjemnom pracovnom prostredí - mladý kolektív, zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť ďalej sa vedomostne rozvíjať. Jazykové kurzy pre ďalšie vzdelávanie.

Záujemcovia o ponúkanú pozíciu zašlite štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky: organizačné schopnosti, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre precíznu prácu, dôslednosť

Prekladateľská a tlmočnícka agentúra so sídlom na Grösslingovej ulici 71 v Bratislave.
- Pobočka Trenčín, Jesenského 12
- Pobočka Žilina, Mariánske nám. 26
- Pobočka Banská Bystrica, Janka Kráľa 1
Služby:
* 39 jazykov
* všetky druhy prekladov aj v expresných termínoch do 2, 8 a 24 hodín
* súdne overenie prekladov
* tlmočenie na všetkých úrovniach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 506967  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody