Pracovník skladu a expedície

STILLA, a.s.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacZložky mzdy: základná mzda 850 €/brutto + osobné hodnotenie + prémie a odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov v hodnotenom období + finančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správnosť a úplnosť expedovaného tovaru podľa pokynov obchodného oddelenia
- finalizácia a príjem hotových výrobkov z rozpracovanej výroby
- kontrola príjmu a výdaja tovaru a hotových výrobkov
- zodpovednosť za správnu evidenciu rozpracovanej a hotovej výroby

- spoluzodpovednosť za obsluhu, prevádzku, údržbu a servis strojov a zariadení
- práca s PC

- práca v stabilnej spoločnosti

- vysoko kvalitné zaškolenie a priebežné vzdelávanie

- finančný príspevok na stravovanie

- 13. plat

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 13.05.2024

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou prechodu na dobu neurčitú.
Žiadosť o pozíciu s profesným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny prístup k práci
Zodpovednosť, samostatnosť, technická a manuálna zručnosť
VP sk. B

Práca s PC je podmienkou

Osvedčenie na VZV vítané

Výroba a veľkoobchod stavebníctvo - profilové systémy pre ukončenie stavebných detailov pri podlahách, omietkach, keramických obkladoch a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karina Hyravá
E-mail: poslať životopis
ID: 1908225  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac