Fakturant/-ka servisného oddelenia

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 250 EUR/mesiac13. plat, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme nového kolegu/-gyňu na zástup počas MD s možnosťou predĺženia PP na dobu neurčitú
- Fakturácia ukončených servisných správ zákazníkom, zaslanie faktúr a ich následná evidencia
- Opravy faktúr, vyhotovenie prípadných dobropisov
- Interné preúčtovania servisných správ, kontrola, prípadná korekcia servisných správ
- Refakturácia dodávateľských faktúr
- Riešenie reklamácií faktúr
- Vykonávanie uzávierky servisného oddelenia v SAP
- Aktualizácia kmeňových údajov zákazníkov v SAP systéme
- Kontrola a uzatváranie časových fondov technikov v SAP
- Zakladanie a údržba personálnych dát nových servisných technikov, dispečerov, zamestnancov servisného oddelenia v SAP
- Pravidelné sledovanie a urgovanie faktúr po lehote splatnosti /pre servisné oddelenie/
- Riešenie škodových udalostí v rámci administratívy a fakturácie, evidencia škodových udalostí/ komunikácia so zákazníkmi, poistnými maklérmi, likvidátormi, technikmi, RSM

- 5 dní dodatkovej dovolenky
- Školenia a pravidelná podpora pri práci
- Jazykové vzdelávanie
- Trinásty plat
- Príspevok do III. piliera
- MultiSport karta
- Cafeteria
- Firemné spoločenské podujatia

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravení posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, pošlite prosím profesný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť procesov v skladovom hospodárstve
- logické a analytické myslenie
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2775669  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac