Mobilný servisný mechanik

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržby manipulačnej techniky
Diagnostika elektroniky a hydrauliky

Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
Zodpovedajúce platové ohodnotenie/bonusový systém
Doplnková dovolenka

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, zašlite prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom do konca mája 2014.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax v opravách elektrotechnických zariadení min. 3 roky, časová flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť a logické myslenie, príjemné vystupovanie, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka vítaná

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1710027  Dátum zverejnenia: 30.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou