Asistentka/referentka s aktívnou angličtinou

STIEFEL EUROCART s.r.o.

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemnú a šikovnú uchádzačku , ktorá by na pozícii asistentky/referentky zvládla nasledujúce činnosti a úlohy:
• dojednávanie schôdzok (informovanie návštevníkov a pomáhanie vedúcim pracovníkom s administratívnymi a prevádzkovými záležitosťami)
• evidencia dochádzky zamestnancov
• triedenie a evidencia došlej pošty
• interná distribúcia dokladov
• zakladanie korešpondencie a ostatných záznamov, dokumentov
• vybavovanie telefonátov a informovanie volajúcich, prepínanie hovorov na príslušných pracovníkov
• rezervácia hotelov a cestovných lístkov, transférov
• prekladanie materiálov z cudzieho jazyka,
• zápisy zo zasadaní a porád zamestnancov,
sekretárske a asistentské práce, fakturácia, prezentácia firmy na výstavách, komunikácia s klientami,

dohodou

uchádzačky budeme vyberať na pohovor na základe zaslaného životopisu s fotografiou.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
C.V. posielajte na e-mail alebo faxom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gymnázium, obchodná akadémia, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pracovnej pozícii je veľkou výhodou
- pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa AK MÁ PRAX na podobnej pozícii
- výborná a aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- výhodou je znalosť nemeckého jazyka
- dobrá znalosť obchodnej korešpondencie
- výborná užívateľská znalosť práce s PC, technická zdatnosť

Osobnostné predpoklady:
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- výborné organizačné schopnosti
- diskrétnosť, lojalita
- zákaznícky orientovaný prístup
- spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť
- flexibilita

Vydavateľstvo a obchodná spoločnosť pôsobiaca 23 rokov na Slovensku a v Čechách v oblasti vzdelávania. Tvoríme a predávame vzdelávacie materiály, didaktické pomôcky a digitálne technológie.
Viac na www.stiefel-eurocart.sk, www.4plus.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ružinovská 1/A
821 02 Bratislava
ID: 113773   Dátum zverejnenia: 15.9.2016