Software Test Engineer

STEST

Miesto práce
Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dôkladná revízia základu testovania,
• analýza a návrh testovacích prípadov,
• príprava testovacích skriptov,
• spúšťanie manuálnych, ako aj automatizovaných testov,
• reportovanie zistených nedostatkov,
• navrhovanie zlepšení testovaného systému,
• komunikácia s test manažérom a ostatnými členmi týmu.

Práca na zaujímavých projektoch, s expertmi v obore.
Férový plat, slušné jednanie a ľudský prístup.
Široké možnosti osobného rozvoja:
• individuálne dohodnutý plán osobného rozvoja,
• účasť na špičkových školeniach ukončených medzinárodne uznávanou certifikáciou,
• účasť na medzinárodných konferenciách.

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím vyplňte dotazník a zašlite nám Váš životopis, prípadne i motivačný list.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s prípadnými motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, programovanie, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame seriózny prístup a ochotu pracovať.
Nechceme vidieť snahu vyhýbať sa práci a hľadať výhovorky.
Nutnosťou je analytické myslenie a schopnosť logicky uvažovať.
Strach zo zmeny práce, nového prostredia, projektu a kolektívu je nežiadúci.
Základné ovládanie SQL je absolútnym minimom pričom predpokladáme, že máte aj ďalšie technické znalosti, ktoré využijete pri testovacom procese. Napríklad XML, shell scripting, algoritmizácia, SVN, atď.

STEST je nezávislým poskytovateľom špecializovaných služieb v oblasti testovania softvérov a systémov.

Svojim zákazníkom poskytujeme tri základné typy služieb:
• konzultácie,
• outsourcing,
• školenia.

Našim poslaním je pomáhať našim klientom taktiež so zavádzaním / zlepšovaním testovacích procesov a zvyšovaním úrovne testovania, či už na úrovni projektov, programov, alebo celých organizácií.

Oblasť testovania softvérov a systémov je našou hlavnou oblasťou podnikania, čo znamená, že je to oblasť, ktorej najviac rozumieme, a na ktorú sa taktiež v praxi výhradne zameriavame.

Testovanie softvérov a systémov považujeme za náročnú profesiu vyžadujúcu si solídnu teoretickú prípravu, dôkladnú znalosť medzinárodných štandardov a samozrejme praktické skúsenosti.

STEST je zakladateľom Medzinárodnej akadémie pre testovanie softvéru v Prahe, ktorá okrem iného poskytuje aj prípravné školenia pre certifikáciu ISTQB (viac informácií na www.istap.eu).

STEST dokazuje svoju vysokú odbornosť aj každoročným organizovaním medzinárodnej konferencie CzechTest, jedinej svojho druhu v ČR/SR (viac informácií na www.czechtest.com).
ID: 1827934  Dátum zverejnenia: 12.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou