Lektor tanečných a dramatických kurzov v materských a základných školách

StepUP, s.r.o. - svet zábavy a umenia

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
lektor - 10eur/hodina(45min)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odučenie tanečných kurzov v materských školách v týchto lokalitách:
PONDELKY: MŠ Dúbravka - Pondelok:14:15-15:00 (dramatická) MŠ Dúbravka- Pondelok: 16:00-16:45 (tanečná), MŠ Ružinov 15.30- 16:15 (Dramatický)
UTORKY: MŠ Vlčie Hrdlo 10.30-11:15 (Tanečná)
STREDY: MŠ Dúbravka- Streda 15:00-15:45 (tanečná), MŠ Rača 14.15-15:00 (tanečná), MŠ Čunovo 16:00-16:45 (tanečná)
ŠTVRTOK- MŠ Ružinov 15:00-15:45 (tanečná)
PIATKY: ZŠ Veľký Biel 14:00- 15:00 (tanečná), Piatok - MŠ Svätý Jur 14:15-15:00 (tanečná), MŠ Svätý Jur2 15:15-16:00 (tanečná)
AUTO je PODMIENKOU! nakoľko je nutnosť sa prepravovať medzi obcami/mestami - resp. jednotlivými materskými školami.

krátka pracovná doba od 14:00 do 17:00. Pracovná doba je pohyblivá v závislosti od miesta výučby. Možnosť privyrobiť si na akciách našej spoločnosti ako animátor (v prípade záujmu info na pohovore,ale prioritne hľadáme lektora tanečnej). Preplatenie benzínu/dieslu BEZ amortizácie podľa odjazdených KM.

Hľadáme zodpovedného tanečníka/herca, ktorý má k dispozícii auto, nakoľko ponúkame pozíciu na výučbu tanečných hodín v rôznych lokalitách - v materských školách (vek detí 3-6r.) ( PONDELKY: MŠ Dúbravka - Pondelok:14:15-15:00 (dramatická) MŠ Dúbravka- Pondelok: 16:00-16:45 (tanečná), MŠ Ružinov 15.30- 16:15 (Dramatický)
PIATKY: ZŠ Veľký Biel 14:00- 15:00 (tanečná), Piatok - MŠ Svätý Jur 14:15-15:00 (tanečná), MŠ Svätý Jur2 15:15-16:00 (tanečná), kde je nutná rýchla preprava. Práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú voľné poobedia. Za jeden prac. deň budete mať maximálne 1-3 MŠ (čo je max. 4 hodiny Vášho času z dňa aj s cestou - prípadne 1 MŠ ale v rámci nej dve skupiny po sebe). Cestovné náklady sú preplácané - benzín/diesel BEZ amortizácie podľa reálne odjazdených KM. Odmena 10 eur/hodina (45 min) bez ohľadu na počet detí. Pedagogické minimum je výhodou - ideálne z VŠMU - Bc., absolvent konzervatoria 5+6 ročník (Môže byť aj z pedag. školy Bc.+ tanečno-dramatické skúsenosti). V prípade ak sa Vám neozveme, znamená to, že Vaša žiadosť, prípadne CV bolo nevyhovujúce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent Konzervatória, Všmu, Tanečno-dramatický pedagóg, s pedagogickým minimom. Absolvent/Študent pedagogickej školy s tanečnodram. skúsenosťami.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, flexibilita, dochvíľnosť, pozitívny vzťah k deťom, prax v obore, tanečné a herecké skúsenosti (resp. skúsenosť s vedením vyššie uvedených krúžkov pre deti - vek 3-6 rokov)

Organizovanie podujatí, eventov, moderovanie, interaktívne divadelné predstavenia, animačný program, agentúrna činnosť, zábavné atrakcie, denné tábory, Horror House Slovakia, tvorba detských piesní, rozprávok a iné.
www.stepup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1889481  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: lektor - 10eur/hodina(45min)