Lektor tanečných kurzov a animátor/moderátor

StepUP, s.r.o. - svet zábavy a umenia

Miesto práce
Bratislava, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
lektor - 9eur/hodina(45min), animator - 20eur/akcia, sefanimator/moderator - 30-50 eur/akcia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odučenie tanečných kurzov v materských školách v týchto lokalitách: Pondelky- poobede Tomášov (MŠ - mix moderne), Utorky poobede MS BA -ľudovky, Stredy poobede - Ivanka pri Dunaji - mix moderne, Štvrtky pred obedom - MS Štefanová - mix moderne, stredy - MS Hrubá Borša- tanečno dramatická poobede. Tato ponuka nie je viazaná na animácie a moderovanie. V prípade záujmu o väčšiu pracovnú náplň Vám ponúkame možnosť aktívne sa podieľať ako moderátor a šéfanimátor na akciách v materských školách - október/november - tekvičkové slávnosti - tato pozícia zahŕňa prevzatie atrakcii, aparatúry, organizáciu cca 2 hod.(čistý čas) akcie s našimi kostýmami a hrami , vedenie akcie a korigovanie ostatných animátorov, moderovanie akcie, interakcia s deťmi, obsluha aparatúry a tancovanie na mini disco - organizovaná disco. - V prípade záujmu o OBE pozície : lektor je časovo záväzná robota do 30.06.2017 vo fixne daných poobedných časoch - to znamená, že tieto poobedne časy sa tam nemôžu meniť. Akcie mávame aj doobeda aj poobede aj cez víkendy, čiže môžete doobeda robiť animácie a poobede odučiť hodiny. POZN - prioritne hľadáme lektora tanečnej a tanečnodramatickej do vyššie uvedených škôlok! takže ak mate záujem len o tuto časť práce, ozvite sa. AUTO je PODMIENKOU! nakoľko je nutnosť sa prepravovať medzi obcami/mestami.

krátka pracovná doba od 14:00 do 17:00. Pracovná doba je pohyblivá v závislosti od miesta výučby. Možnosť privyrobiť si na akciách našej spoločnosti ako animátor. Preplatenie benzínu/dieslu BEZ amortizácie podľa odjazdených KM.

Hľadáme zodpovedného tanečníka/herca, ktorý má k dispozícii auto, nakoľko ponúkame pozíciu na výučbu tanečných/dramatických hodín v rôznych lokalitách ( Ivanka p. Dunaji, Tomášov, Bratislava, Štefanová, Hrubá Borša.), kde je nutná rýchla preprava. Práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú voľné poobedia. Za jeden prac. deň budete mať maximálne 2-3 MŠ (čo je max. 4 hodiny Vášho času z dňa aj s cestou - prípadne 1 MŠ ale v rámci nej dve skupiny po sebe). Cestovné náklady sú preplácané - benzín/diesel BEZ amortizácie podľa reálne odjazdených KM. Odmena 9 eur/hodina (45 min) bez ohľadu na počet detí. Pedagogické minimum je výhodou - ideálne z VŠMU - Bc., absolvent konzervatoria 5+6 ročník (Môže byť aj z pedag. školy Bc.+ tanečno-dramatické skúsenosti). Na pozíciu ANIMÁTOR/MODERÁTOR hľadáme skúseného animátora/moderátora, ktorý je zodpovedný, dochvíľny a vie odmoderovať celú akciu, vrátane organizácie detí, súťaží a ostatných animátorov + tancovanie na mini disco s moderovaním. Akcie trvajú cca 2-3 hodiny - predtým je nutné prebrať veci, aparatúru a byť na mieste konania minimálne hodinu a pol pred akciou + po akcii všetko zložiť a priniesť do firmy. Hľadáme človeka s elánom a energiou, nakoľko je treba byť pohotový a rozdávať deťom dobrú energiu a úsmev:) Pokyny ako viesť tú-ktorú akciu dostávate od nás, aj kostýmy a takisto aj hudbu na mini disco. POZN - akcie mávame po celom BA, TT kraji, to znamená, že lokalita akcií je vždy rôzna - prevažne materské školy, základné školy, obce/mestá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent Konzervatória, Všmu, Tanečno-dramatický pedagóg, s pedagogickým minimom.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, flexibilita, dochvíľnosť, pozitívny vzťah k deťom, prax v obore,

Tanečné, výtvarné a herecké kurzy , rôznorodá krúžková činnosť v materských a základných školách, organizovanie podujatí, eventov, moderovanie, interaktívne divadelné predstavenia, animačný program, agentúrna činnosť, zábavné atrakcie, denné tábory a iné.
www.stepup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

559
919 03 Horné Orešany
ID: 1889481   Dátum zverejnenia: 15.10.2016