Lektor tanca, lektor herectva a lektor výtvarnej výchovy v materských/základných školách

StepUP, s.r.o. - svet zábavy a umenia

Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10/2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dozviete sa na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odučenie pohybovo tanečných kurzov, hereckých kurzov a výtvarných kurzov podľa pokynov zamestnávateľa. Kurzy bude lektor vykonávať priamo v materskej škole (treba pedagogické minimum) formou krúžkovej činnosti. Súčasťou činnosti je o.i. vedenie administratívy - dochádzky detí, príprava učebného plánu, komunikácia formou emailu s vedením spoločnosti, a min. 3-4 x do roka povinná porada v Trnave.

Hradíme 100% prejazdených km bez amortizácie, motivačné odmeny, pracovná samostatnosť

Počet uchádzačov, ktorých hodláme prijať, nie je pevne stanovený.
Kontaktovať nás môžete prostredníctvom našej E-mailovej adresy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľ tanečného,hereckého alebo výtvarného kurzu v MŠ/ZŠ

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Práca s deťmi, učenie kurzov s umeleckým zameraním, animátor

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú prax a pozitívny vzťah k deťom. Hľadáme ľudí, ktorí majú všeobecný tanečný prehľad, alebo ovládajú výtvarné umenie, či herectvo - prípadne kombinácia.
Hľadáme ľudí, ktorí budú schopní viesť tanečné, výtvarné, alebo dramatické skupiny detí najmä v materských školách (vek 3,5-6 rokov)
Podmienkou je vodičský preukaz B, auto, flexibilný čas v poobedných hodinách, nakoľko kurzy prebiehajú najmä v poobedných hodinách. Presný rozpis kurzu Vám určíme pred nástupom 1.10.2017 po dohode s konkrétnymi materskými/základnými školami. Mzda je určená od dieťaťa/prípadne časom fix za hodinu - 0,80 eur na dieťa,ktoré navštívi Vašu hodinu (min.počet deti na kurz je 10 detí - vyučovacia hodina trvá 45 min/60 min), prípadne časom fixná suma na hodinu - všetko závisí od vzájomnej dohody. Ústne pohovory sa uskutočnia od 1/2 septembra v našich priestoroch v Trnave. V prípade ak sa Vám neozveme, Vaša žiadosť o zamestnanie(životopis/skúsenosti) bola nevyhovujúca.

Organizovanie podujatí, eventov, moderovanie, interaktívne divadelné predstavenia, animačný program, agentúrna činnosť, zábavné atrakcie, denné tábory, Horror House Slovakia, tvorba detských piesní, rozprávok a iné.
www.stepup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1312891  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dozviete sa na osobnom pohovore