Asistentka predaja v prevádzke so značkovou obuvou

stepP, s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
680 euro + % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov a komunikácia so zákazníkmi
- prijímanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- starostlivosť o usporiadanie obuvi v predajni
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni

-zamestnanecká karta so zľavou
-stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na [email protected].
Po zaslaní životopisu budete kontaktovaní zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Príjemné vystupovanie, Komunikatívnosť, Pracovitosť, Zmysel pre detail
Vek od 25 rokov

Firma StepP funguje od roku 2001 a momentálne prevádzkuje dve predajne s obuvou. Predajne fungujú v Európe SC v Banskej Bystrici a V Prievidzi.
Špecializuje sa na prezentáciu a predaj elegantnej dámskej obuvi s luxusným dizajnom a značkovú obuv.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2944143  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 euro + % z obratu