.NET Developer - ZÜRICH

Stengl a.s.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10000€ - 12000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera zo Švajčiarska hľadáme zodpovedného .NET developera s rozsiahlymi znalosťami a schopnosťami.
- Team lead menšieho tímu developerov
- Práce v agilnom prostredí
- Zodpovednosť za úlohy a zabezpečenie ich dodania podľa harmonogramu
- Zodpovednosť za kvalitu
- Implementácia veľkého enterprise riešenia
- Vývoj aplikácii pre klienta vo finančnej sfére

- Práca v medzinárodnom prostredí
- Atraktívne pracovné prostredie
- Možnosť rozvoja jazykových a technologických zručností
- Výhodné platové podmienky

V prípade záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou stengl a.s., prosím pošlite Vaše štruktúrované CV mailom na adresu [email protected], s informáciou o najskoršom možnom nástupe na projekt, ako aj Vašu predstavu o platovom ohodnotení.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

- Preukázateľné znalosti z oblasti vývoja a debugovania
- Znalosti nástrojov: Windows / MS SQL Server, JavaScript, .NET C #, ASP .NET, C ++
- Skúsenosti s finančným sektorom
- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Tímový hráč
- Zodpovednosť za preberanie samostatných úloh
- Schopnosť delegovať úlohy
- Znalosť Nemeckého a Anglického jazyka slovom aj písmom

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2653125  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10000€ - 12000€