Staň sa vodičom VZV v stabilnej firme. Preukaz ti zabezpečíme.

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac1400 € - základná mzda 970 €, nástupný bonus 600 €, osobné hodnotenie od 120€, bonus vodiča VZV 100€, príplatok za sobotu/ nadčas 75€, kompetenčný bonus 40€, 13.plat, odmeny za zlepšovacie nápady a podiel na zisku. Pravidelný príjem zvýšia príspevky na benefity a dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká ťa práca v modernom podniku. Budeš jazdiť po určených trasách a zásobovať výrobné linky v pridelenom sektore, napĺňať a pripravovať vozíky distribučných súprav.

Ďalej budeš vykladať a nakladať kamióny (bočne) , zaskladňovať tovar, stohovať kontajnery.

V prípade potreby budeš pracovať s bremenami, prebaľovať materiál z veľkých do menších balení, skladovať palety, kontajnery a prepravky s materiálom.

Hľadáme rýchlych, presných a spoľahlivých šoférov!
Na tejto pozícii sa môžes striedať na VZV aj na ťahači.
Pracuje sa na 2 zmeny. (Neskôr sa bude pracovať na 3 zmeny)

V našom podniku máme veľké množstvo rôznych benefitov.

  • 13. plat vyplatený v dvoch častiach v júni a v decembri,
  • podiel na hospodárskom výsledku,
  • nástupný bonus 600 € vyplatený v prvom polroku,
  • zabezpečená teplá strava za 1,50€,
  • od 1.7.2024 príspevok na dopravu vo výške 30,-€ mesačne,
  • stravovacia karta, karta Benefit plus a MultiSport karta,
  • pre verných zamestnancov máme finančné odmeny aj dovolenku naviac po 5, 10, 15, 20 rokoch,
  • doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie,
  • za odporučenie nového zamestnanca ti vyplatíme náborový príspevok,
  • letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách
  • môžeme ti poskytnúť ubytovanie formou zdieľaných bytov za úhradu.

.Ak u nás začneš pracovať a budeš šikovný, s veľkou pravdepodobnosťou ťa tu čaká aj perspektívna kariéra. Po určenom čase postúpiš do vyššej platovej triedy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Srbský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4818663  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac