.NET senior programátor

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
nadpriemerný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov vyvíjame webové biznis-systémy a intranetové platformy. Využívame pritom najnovšie technológie, agilný postup a kladieme dôraz na dobrú architektúru. Na vývoj používame Visual Studio 2015 s ReSharper-om, .NET 4.5 a C# 6.

K Tvojim hlavným úlohám patrí:
- programovanie biznis logiky, dátového prístupu pomocou Entity Framework-u a controllerov v ASP.NET MVC
- programovanie frontendu a UI v Javascripte (AngularJS), HTML5 a CSS3
- aktívna spolupráca v medzinárodnom projektovom tíme

- 12-14 platov ročne
- možnosť vzdelávania (certifikáty, konferencie, kurzy)
- 25 dní dovolenky aj do veku 33 rokov
- možnosť bezúročnej pôžičky
- vernostná prémia formou investície do realitného fondu
- starostlivosť o zdravie (fyzioterapia, bezpečné parkovanie bicyklov, sprcha, zdravé sedenie)
- možnosť čiastočne pracovať z domu (home office)
- časovo flexibilná práca v mladom a angažovanom tíme
- starostlivo udržiavaná firemná kultúra
- možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti

Poprosíme Ťa o zaslanie Tvojho životopisu a prípadne aj niekoľkých riadkov o Tvojej motivácii stať sa posilou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C# - expert
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý
ASP.NET - expert
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a zvedavosť
- ochota vzdelávať sa a zdieľať svoje know-how s kolegami
- analytické myslenie

Steinringer WEB and IT solutions je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Firma pôsobí na trhu od roku 1999 a sídli vo Viedni a v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných poradcov, vývojárov a technikov.

Najväčší dôraz kladieme na príjemnú pracovnú atmosféru a budovanie firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím:

Sme „friends in business“.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Steinringer WEB and IT solutions, s. r. o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava
ID: 2827337   Dátum zverejnenia: 22.6.2017