.NET senior programátor

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov vyvíjame webové biznis-systémy a intranetové platformy. Využívame pritom najnovšie technológie, agilný postup a kladieme dôraz na dobrú architektúru. Na vývoj používame Visual Studio 2015 s ReSharper-om, .NET 4.5 a C# 6.

K Tvojim hlavným úlohám patrí:
- programovanie biznis logiky, dátového prístupu pomocou Entity Framework-u a controllerov v ASP.NET MVC
- programovanie frontendu a UI v Javascripte (AngularJS), HTML5 a CSS3
- aktívna spolupráca v medzinárodnom projektovom tíme

- 12-14 platov ročne
- vzdelávanie zabezpečujúce odborný a osobnostný rast
- 25 dní dovolenky aj do veku 33 rokov
- rôzne typy finančných bonusov a pôžičiek
- starostlivosť o zdravie
- možnosť čiastočne pracovať z domu (home office)
- časovo flexibilná práca v mladom a angažovanom tíme
- náročná a pestrá činnosť
- starostlivo udržiavaná firemná kultúra
- možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti

Poprosíme Ťa o zaslanie Tvojho životopisu a prípadne aj niekoľkých riadkov o Tvojej motivácii stať sa posilou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C# - expert
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý
ASP.NET - expert
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a zvedavosť
- ochota vzdelávať sa a zdieľať svoje know-how s kolegami
- analytické myslenie

Steinringer WEB and IT solutions je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Firma pôsobí na trhu od roku 1999 a sídli vo Viedni a v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných poradcov, vývojárov a technikov.

Najväčší dôraz kladieme na príjemnú pracovnú atmosféru a budovanie firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím:

Sme „friends in business“.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Steinringer WEB and IT solutions, s. r. o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bakk. Kristína Šusteková
Tel.: +421 2 6828 6650
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827337   Dátum zverejnenia: 25.11.2016