Študent junior .NET programátor

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

Kutlíkova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
10 EUR/hod.konečná mesačná mzda je závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov vyvíjame webové biznis-systémy a intranetové platformy. Využívame pritom moderné technológie, agilný postup a kladieme dôraz na dobrú architektúru. K Tvojim hlavným úloham patrí:
- programovanie biznis logiky, dátového prístupu a controllerov v ASP.NET, .NET CORE
- programovanie frontendu a UI v Javascripte, Typescripte (AngularJS, Angular), HTML5 a CSS3
- aktívna spolupráca v projektovom tíme

- starostlivo udržiavaná firemná kultúra
- možnosť vzdelávania (certifikáty, konferencie, jazykové kurzy)
- developerské týždenné workshopy
- možnosť bezúročnej pôžičky
- vernostná prémia
- starostlivosť o zdravie (fyzioterapia, bezpečné parkovanie bicyklov, sprcha, zdravé sedenie)
- možnosť čiastočne pracovať z domu (home office)
- časovo flexibilná práca v mladom a angažovanom tíme
- možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti

Poprosíme Ťa o zaslanie Tvojho životopisu a prípadne aj niekoľkých riadkov o Tvojej motivácii stať sa posilou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
JavaScript - Základy
SQL - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Základy
ASP.NET - Pokročilý
.NET core - Mierne pokročilý

- základná znalosť bežných webových programovacích jazykov a konceptov
- znalosti databáz
- schopnosť pre prácu v tíme, presnosť a spoľahlivosť
- výhodou sú aj znalosti z oblasti softvérového testovania a responsive design

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o. je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Pracujeme najmä pre rakúske developerské spoločnosti, ktoré podporujeme pri výstavbe a správe nehnuteľností. Firma pôsobí na trhu od roku 2008 a sídli v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných vývojárov, poradcov a technikov.

Našim zamestnancom poskytujeme široké spektrum benefitov. Veľmi nám záleží na príjemnej pracovnej atmosfére a budovaní firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím: Sme „friends in business“.​

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409499  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.