ASP.NET developer

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je implementácia aplikačnej logiky a vytváranie a aktualizovanie dátovej a objektovej štruktúry. Postupne môže k úlohám v prípade záujmu pribudnúť samostatná koordinácia celých projektov a s ňou spojené spektrum rôznych úloh (analýza požiadaviek klienta, vytváranie softvérovej architektúry, testovanie, školenia užívateľov).

- 12-14 platov ročne
- 5 týždňov dovolenky
- účasť na motivujúcom bonusovom systéme
- možnosť flexibilne a samostatne organizovať svoju prácu
- práca v mladom tíme s perspektívou osobného i profesného rastu

V prípade záujmu o ponúkané miesto, zašlite prosím životopis s krátkym motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
.NET - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné znalosti a skúsenosti sú z pochopiteľných dôvodov dôležité. Za oveľa dôležitejší aspekt ale považujeme vôľu a schopnosť učiť sa, riešiť samostatne a zodpovedne problémy a taktiež osobný vzťah ku vykonávanej práci a radosť z nej. Sme presvedčení o tom, že práca má byť v harmónii s osobnými cieľmi človeka a nie iba "nástrojom na prežitie". Máme záujem o dlhodobú vzájomnú spoluprácu a aj preto kladieme veľký dôraz na osobnosť uchádzača, jeho postoje a názory.

Keďže sme rakúska spoločnosť, znalosť nemeckého jazyka je vítaná.

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o. je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Pracujeme najmä pre rakúske developerské spoločnosti, ktoré podporujeme pri výstavbe a správe nehnuteľností. Firma pôsobí na trhu od roku 2008 a sídli v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných vývojárov, poradcov a technikov.

Našim zamestnancom poskytujeme široké spektrum benefitov. Veľmi nám záleží na príjemnej pracovnej atmosfére a budovaní firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím: Sme „friends in business“.​

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1926642  Dátum zverejnenia: 25.11.2014