Právny/a Asistent/ka - študent/ka

STEINIGER | law firm, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 5,-/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme študenta/študentku 3. - 4. ročníka právnickej fakulty na výpomoc do našej advokátskej kancelárie – rozsah cca 20 hodín týždenne. Náplňou práce uchádzača bude administratívna činnosť súvisiaca s právnymi podaniami, spracovanie jednoduchých právnych podaní a podkladov, pomocné práce pre právnikov kancelárie, komunikácia s verejnými inštitúciami.

perspektíva dlhodobej spolupráce aj po skončení štúdia
možnosť uplatnenia teoretických vedomostí v praxi
motivačné podmienky odmeňovania

V prípade, že spĺňate naše požiadavky na pozíciu právneho asistenta advokátskej kancelárie a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Svoje životopisy prosím posielajte na email: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti, schopnosť teamovej práce, lojálnosť, príjemné vystupovanie, záujem prehĺbiť svoje znalosti.

STEINIGER | law firm je advokátska kancelária pôsobiaca predovšetkým v Slovenskej republike a regióne Strednej Európy. Zameriavame sa predovšetkým na oblasť korporátneho a obchodného práva, práva nehnuteľností, medzinárodného práva a zdaňovania, ako aj na ďalšie oblasti práva. Našími klientmi sú slovenské, ako aj medzinárodné spoločnosti s globálnym dosahom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2098176  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,-/hod.