DVT engineer (automatické testovanie)

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, implementácia a vykonávanie skúšobných testov
- overuje výkon el.jednotiek počas a po testovaní
- programovanie automatických meracích systémov vo VBA
- hodnotí a analyzuje výsledky testov podľa špecifikácií a štandardov
- vytvára reporty z testov
- pôsobí ako technická podpora pre testovanie v externých laboratóriách
- návrh a príprava nových testovacích konfigurácií

- práca s najnovšími technológiami
- aktívne využívanie cudzieho jazyka
- pomoc s ubytovaním pre uchádzačov z iných miest
- účasť na vývoji produktov
- práca v úspešnej zahraničnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na emailovú adresu:

[email protected],
alebo nás kontaktujte na tel. čísle: 02/57203036.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Visual Basic - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s el. testovaním
- skúsenosť s prípravou testových nastavení a vzoriek
- znalosť s prípravou testov žiarenia
- znalosť s prípravou bezpečnostných testov
- znalosť procedúr overovania návrhov
- znalosť programovania vo VBA
- znalosť techník elektrického merania, schopnosť čítať elektrické výkresy na špecifikácie

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1926775  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou