Asistent technického oddelenia s aktívnym NJ

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
1.1.2015
1200 - 1400 EUR/mesiac, motivujúci/platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistovanie pri projekte pri zabezpečovaní nábehu výrobku
- zabezpečovanie technického kontaktu s jednotlivými oddeleniami
- koordinovanie činnosti interne medzi jednotlivými oddeleniami
v období projektovej fázy, predsérie a počas sériovej výroby
- koordinácia činnosti pri príprave výroby prototypov
- sledovanie stavu zabezpečenia nakupovaných dielov
- sledovanie stavu prípravy výroby
- koordinácia činnosti v rámci spoločnosti v súvislosti so zmenovým konaním počas nábehu výroby
- vedenie projektovej dokumentácie

- dynamická práca v úspešnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v sektore automotive
- motivujúce finančné ohodnotenie
- aktívne využívanie cudzích jazykov

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené VŠ vzdelanie, strojárstvo, resp. technický ser
- aktívna znalosť nemeckého jazyka, podmienkou!
- predošlá prax na pozícii podmienkou
- pôsobenie v sektore automotive- výhodou

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1918068  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac, motivujúci/platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore.