Vodič VZV/ zásobovanie liniek

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Michalovce
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3,72 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pomocou terminálu a stanovených priorít vykladá požadovaný materiál z príslušného regálu a dopraví ho k jednotlivým výr. linkám.
• Odváža palety s hotovými výrobkami na baliace pracoviská.
• Vyskladňuje, preskladňuje a zaskladňuje materiál na podnet SHD a odd. kontroly kvality.
• Vykladá LKW s prázdnym obalovým materiálom.
• Pripravuje a váži palety za účelom reklamácie.
• Odváža už zviazaný obalový materiál na určené miesto na príjmovej hale.

- zázemie stabilnej spoločnosti
- stabilný príjem+ výkonnostné prémie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu:

alebo nás kontaktujte na tč: 0918529550

Kontaktovať budeme uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám nášho klienta

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

3

- platný VZV
- žeriavnický a viazačský preukaz
- ochota pracovať na štvorzmennú prevádzku

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1695997  Dátum zverejnenia: 17.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,72 €/hod