Technológ výrobného procesu

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Humenné, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou/ platové podmienky upresním pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* miesto výkonu práce: Humenné

- spracovanie technologických postupov a štandardov procesu
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu- Kaizen, Lean, poka- yoka
- tvorba pracovných postupov
- riadenie technickej prípravy nových projektov
- skúmanie požiadaviek zákazníka pre vyrábané diely

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- široký balík sociálnych benefitov
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám nášho klienta

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/ mechatronika/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 roky praxe na pozícii Procesného inžiniera, Technológa
- aktívna znalosť AJ podmienkou!
- znalosť nástrojov kvality FMEA, MTM analýza, SPC
- znalosť noriem ISO výhodou

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1566036  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou/ platové podmienky upresním pri osobnom pohovore