Elektrikári do Nemecka

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
motivujúci/platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie, aj, preventívnej údržby a ošetrovania technických zariadení
- opravy a montáže na prevádzkových zariadeniach
- ošetrovanie, rozširovanie a prestavby výrobno- technických zariadení a obrábacích prípravkov.
- určenie a analýza chýb a príčin porúch
- vytváranie schém kabeláže a schém zapojení svorkovníc

- práca v renomovanej spoločnosti
- zaujímavé projekty
- dlhodobo
- zabezpečené ubytovanie a doprava
- pracovný pomer formou TPP!
- vítané aj zohraté skupiny

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na emailovú adresu: [email protected]
02/57203034

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť so stabilným miestom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie v elektrotechnickej oblasti
- bohaté skúsenosti v oblasti analýzy porúch a ich odstraňovanie na elektrických/ elektronických zariadeniach
- skúsenosti s konštrukciou a fungovaním elektrických/ elektronických zariadení v oblasti domácej a prevádzkovej techniky
- skúsenosti v oblasti PRIEMYSELNEJ AUTOMATIZÁCIE- vítané
- znalosti elektrotechniky, pohonnej, riadiacej a regulačnej techniky, v programovaní SPS, meracej techniky
- znalosti elektrotechnických noriem, predpisov VDE, BGV A3
- znalosť technickej nemčiny
- ochota pracovať na zmeny

Stegmann Slovakia v oblasti ľudských zdrojov napreduje míľovými krokmi a v oblasti personálneho poradenstva patríme medzi lídrov na trhu. Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu 7 (S), ktorý pôsobí v Nemecku, Belgicku, Rakúsku, Slovensku, Poľsku a Holandsku a patrí medzi popredných zamestnávateľov na trhu práce už viac ako 30 rokov. Využitím našich služieb a know-how získate rýchlosť, kvalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť, o ktorej sa už presvedčilo množstvo našich spokojných kandidátov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1057548  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci/platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore.