Špecialista obchodu

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Okružná 42/9, okres Revúca
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodné činnosti v rozsahu prípravy ponúk na poskytované služby, získavanie nových zákazníkov v oblasti ponúkaných služieb, podpora zákazníkov
- analýza trhového potenciálu v súvislosti s predajom produktového portfólia
- analýza požiadaviek a očakávaní zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- spolupráca pri riešení pohľadávok, reklamačné konanie
- správa údajovej základne systému CRM
- spolupráca pri plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti

Svojim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti, možnosti ďalšieho vzdelávania, know-how medzinárodného holdingu, rôzne programy starostlivosti o zamestnancov.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese, budú po jeho skončení archivované a zlikvidované v zmysle z.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, tepelná energetika, ekonomika

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát je komunikatívny, zákaznícky orientovaný, s veľmi dobrými vyjadrovacími schopnosťami, flexibilný, s ochotou cestovať v rámci celého stredného Slovenska, lojálny, vie prijať zodpovednosť, je dôsledný, má vysoké pracovné nasadenie, je orientovaný na výsledok, ovláda právne predpisy a odbornú problematiku.
Od kandidátov očakávame výbornú znalosť práce s PC, uvítame kandidáta schopného pracovať s databázami, analytickým myslením a znalosťou legislatívy v oblasti energetiky, fakturácie a pohľadávok. Znalosť cudzieho jazyka /prednostne NJ/ je výhodou.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1951077  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou