Nábor na 4**** riečne lode - Viking River Cruises - Interview Day 17.11.2014/Brno, 18.11.2014/Bratislava

backUP job agency

Místo práce
Česká republika, Německo, Rakousko, Zahraničí - ostatní, Francie, Belgie, Švýcarsko, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
sezóna 2015 - marec
Mzdové podmínky (brutto)
1500 - 2500 EUR/měsíc, + cca 600 - 800 EUR garantované sprepitné na každú pozíciu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práca na moderných luxusných riečnych lodiach s Americkou klientelou, ktoré plávajú na riekach v Európe - Rýn, Main, Dunaj, Labe a vo Francúzsku.
Nábor je zameraný už na novú sezónu 2015!
Pracuje sa 7 dní do týždňa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma alebo 8 týždňov na lodi/cca 10 dní doma.Obdobie dovolenky je platené zamestnávateľom.

Obsadzované pozície:
- Kuchári/Sous Chef, Chef de Partie, Junior Chef
- Čašníci/ Chef de Rang
- Pokojské/ Cabin Stewardess
- Umývač riadu/ Utility
- Recepčný/ná
- Concierge

Kuchári/Sous Chef, Chef de Partie, Junior Chef
- Prepare meals to the fullest satisfaction of our guests in accordance with Viking River Cruises Standards and HACCP rules.

Čašníci/ Chef de Rang
- You ensure a friendly and professional service in the restaurant and bar area to the fullest guest satisfaction and in accordance with Viking River Cruises Standards.

Pokojská/ Cabin Steward-ess
- You are responsible for an optimum of cleanliness and order as well as hygiene onboard to the fullest guest satisfaction in accordance with Viking River Cruises Standards.

Concierge
- Together with the Program Director you ensure fullest guest satisfaction and assist with shore-excursion activities and organisation of entertainment programs in accordance with Viking River Cruises Standards.

Recepcia
- You ensure that the Reception is managed in a smooth and friendly manner to the fullest satisfaction of our guests and that administrative duties are carried out in accordance with Viking River Cruises Standards.

Nočný recepčný-ná/ Night Auditor
- In cooperation with the Hotel Manager and Receptionist you ensure the proper management of the Reception and carry out security control and administrative duties in accordance with Viking River Cruises Standards.

Umývač riadu/ Utility
- You ensure clean crockery and are in charge of absolute cleanliness and tidiness in the scullery in accordance with Viking River Cruises Standards.

Viac o aktuálnej ponuke a obsadzovaných pozíciach nájdete na:

Zaměstnanecké výhody, benefity

4* moderné riečne lode
- pravidelne oceňovaná ako svetovo obľúbená riečna výletná spoločnosť
- Americká, Austrálska, Kanadská klientela
- Výhodné Švajčiarske alebo Francúzske pracovné zmluvy
- Hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
- Výborné platové ohodnotenie
- Zabezpečené ubytovanie a strava
- Preplácané náklady na vycestovanie
- Moderné kabíny s internetom
- Poskytnutá kompletná uniforma
- Nárok na platenú dovolenku 6-7 dní/mesiac
- 2/3 mesačné turnusy
- Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
- Možnosť nástupu počas celej sezóny

- garancia žiadnych poplatkov za registráciu, sprostredkovanie práce a veci s tým súvisiace

Informace o náboru

Naša agentúra backup jobs agency spolupracuje so spoločnosťou Viking River Cruises ako priamy a zmluvný sprostredkovateľ na Slovensku a v Čechách. Ubezpečujeme Vás, že všetky naše služby týkajúce sa sprostredkovania práce ako aj všetky služby s tým súvisiace sú u nás zdarma.

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami spoločnosti Viking v termínoch:
17.11.2014 v Brne
18.11.2014 v Bratislave

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- životopis
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Viac informácii o aktuálnej ponuke, obsadzovaných pozíciach , fotogalériu a video spoločnosti Viking River Cruises nájdete tiež na našej web stránke http://backup-jobs.com/

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Viking River Cruises je jedna z najväčších a najprosperujúcejších lodných spoločnosti v Európe, ktorá poskytuje vysoký štandard na viac než 54 luxusných riečnych lodiach s prevažne Americkou klientelou.
Spoločnosť Viking River Cruises vznikla v roku 1997 s hlavným vedením vo Švajčiarsku. Úspech spoločnosti v rozhodujúcej miere závisí od oddanosti a nadpriemernej motivácii viac ako 1.700 zamestnancov.

Viking River Cruises
THE WORLD'S MOST AWARDED RIVER CRUISE LINE
Since our founding in 1997 as Viking River Cruises, we have received many accolades from both guests and the travel industry. We strive to be the best provider of destination cruising with both our river cruise line and our newly launched ocean cruises, delivering value and a high-quality experience for our guests. We are the most award-winning river cruise line: since 2004, we have been recognized consistently by both Condé Nast Traveler and Travel + Leisure for our outstanding quality, as well as being named "Best River Cruise Line" multiple times by Cruise Critic.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Na všetky obsadzované pozície sa vyžadujú pracovné skúsenosti priamo na pozícii v hotelierstve/gastronómii
- výhodou je predošlá prax zo zahraničia/lode ako aj zahraničná prax počas štúdia (nie je podmienkou)
- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka na všetky pozície
- flexibilita
- chuť pracovať 7 dní do týždňa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stefan Liebig backUP jobs agency je rastúca a rozvíjajúca sa náborová spoločnosť zameraná na sprostredkovanie práce z oblasti hotelierstva, gastronómie a turizmu prevažne na 4* - 5* riečne a zaoceánske výletné lode.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Sme tím ľudí, ktorí priamo na výletných lodiach pracovali a pri našej práci tak využívame vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme prácou v zahraničí získali. Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby, spoľahlivosť a predovšetkým ľudskosť.

Čo môžete od backup jobs agency očakávať?
• bezplatnú a rýchlu registráciu
• garanciu žiadnych poplatkov pred a ani po podpísaní pracovnej zmluvy
• vypracovanie kompletnej žiadosti o zamestnanie v cudzom jazyku
• poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľa
• prípravu na osobný pohovor
• organizovanie pravidelných náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcami spoločnosti
• pracovné ponuky rôznych lodných spoločnosti/zamestnávateľov s anglickým alebo nemeckým jazykom
• asistenciu pri vyplňovaní cudzojazyčných formulárov k nástupu
• asistenciu pri vycestovaní
• Našu oporu po Vašom nástupe do zamestnania

BackUP jobs agency vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR), ako agentúra sprostredkovania zamestnania za úhradu.

Naša agentúra podľa zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti nepoberá akýkoľvek poplatok za sprostredkovanie a služby s ním súvisiace.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1903650  Dátum zverejnenia: 19.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500 EUR/měsíc, + cca 600 - 800 EUR garantované sprepitné na každú pozíciu