Zvárač

InduServ STEEL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
február 2017
Mzdové podmienky (brutto)
14 €/ hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie v ochrannej atmosfére CO2;
- kontrola zvarov – MT, UT, RTG (podľa zákazky).

- práca vyžadujúca zodpovednosť s ďalšími možnosťami pracovného rastu;
- pružné nastavenie pracovných podmienok, možnosť pracovať 10 hodín denne / 7 dní v týždni, práca na turnusy (20/10);
- prevažne slovensky hovoriaci pracovný kolektív;
- ubytovanie zabezpečuje a hradí spol. STEEL CONSULT s.r.o..

Do pracovného tímu v Rakúsku (Villach) hľadáme nových spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Pri výberovom konaní budú uprednostnení uchádzači, ktorí ovládajú nemecký (prípadne anglický) jazyk na komunikatívnej úrovni potrebnej pre danú prácu, pričom na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni potrebnej pre prácu je veľkou výhodou;
- platný zváračský certifikát (135 / 136);
- prax v zváraní v ochrannej atmosfére CO2;
- vyžadujeme skúsenosti s viacvrstvovým zváraním a skúsenosti so zváraním pulzom.

Spoločnosť InduServ STEEL s.r.o. v rámci svojej činnosti dlhodobo spolupracuje s nemeckými a rakúskymi obchodnými partnermi pracujúcimi v oblasti výroby oceľových konštrukcií a podľa požiadaviek zastrešuje realizáciu odborných prác.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2915493  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 €/ hodinu