Zámočník (strojný zámočník, potrubár)

InduServ STEEL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Zámočník: 14 € až 16 € / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predpríprava dielcov podľa výrobnej dokumentácie
- skladanie ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie
- výroba montážnych skupín a podskupín oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie

- ponúkame odbornú a zodpovedosť vyžadujúcu prácu s ďalšími možnosťami profesného rastu
- veľmi dobré pracovné prostredie, čomu zodpovedá možnosť pružného nastavenia pracovných podmienok,
- predpokladaný pracovný čas je 10 hodín denne, možnosť pracovať 7 dní v týždni, práca na turnusy (20/10)
- slovensky hovoriaci pracovný kolektív
- ubytovanie zabezpečuje a hradí spol. STEEL CONSULT s.r.o.

Našimi obchodnými partnermi sú renomované, inovatívne medzinárodne úšpešné spoločnosti špecializujúce sa na výrobu ocele. Z dôvodu ich ďalšieho rozširovania a rastu spoločností hľadáme do prevádzok vo Villach-u v Rakúsku a Grevenbroich-u v Nemecku viacerých nových spolupracovníkov na pozíciu zámočník (strojný zámočník, potrubár). Momentálne hľadáme iba uchádzačov, ktorí sú SZČO (majú platnú živnosť). Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mail: [email protected].

Vo Vašej žiadosti (alebo do záveru životopisu) priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Dávam súhlas spoločnosti STEEL CONSULT s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie
- nutná znalosť čítania technologických výkresov
- manuálne zručnosti súvisiace s pracovnou pozíciou, pracovitosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilnosť a zodpovednosť

Spoločnosť InduServ STEEL s.r.o. v rámci svojej činnosti dlhodobo spolupracuje s nemeckými a rakúskymi obchodnými partnermi pracujúcimi v oblasti výroby oceľových konštrukcií a podľa požiadaviek zastrešuje realizáciu odborných prác.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2731403  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zámočník: 14 € až 16 € / hodinu