Zámočník (strojný zámočník, potrubár), Zámočník - vedúci pracovnej skupiny

STEEL CONSULT s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Zámočník: 14 € až 16 € / hodinu; Zámočník – vedúci pracovnej skupiny: 17 € - 20 € / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predpríprava dielcov podľa výrobnej dokumentácie
- skladanie ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie
- výroba montážnych skupín a podskupín oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie

- ponúkame odbornú a zodpovedosť vyžadujúcu prácu s ďalšími možnosťami profesného rastu
- veľmi dobré pracovné prostredie, čomu zodpovedá možnosť pružného nastavenia pracovných podmienok,
- predpokladaný pracovný čas je 10 hodín denne, možnosť pracovať 7 dní v týždni, práca na turnusy (20/10)
- slovensky hovoriaci pracovný kolektív
- ubytovanie zabezpečuje a hradí spol. STEEL CONSULT s.r.o.

Našimi obchodnými partnermi sú renomované, inovatívne medzinárodne úšpešné spoločnosti špecializujúce sa na výrobu ocele. Z dôvodu ich ďalšieho rozširovania a rastu spoločností hľadáme do prevádzok vo Villach-u v Rakúsku a Grevenbroich-u v Nemecku viacerých nových spolupracovníkov na pozíciu zámočník (strojný zámočník, potrubár), pričom zároveň hľadáme aj vhodného uchádzača na pozíciu zámočník – vedúci pracovnej skupiny. Momentálne hľadáme iba uchádzačov, ktorí sú SZČO (majú platnú živnosť).

Na pozíciu zámočník je znalosť nemeckého jazyka výhodou, avšak od záujemcov na pozíciu zámočník – vedúci pracovnej skupiny zváračov a zámočníkov sa vyžaduje znalosť nemeckého jazyka na úrovni zodpovedajúcej vedúcej pozícii (schopnosť bez problémov komunikovať s klientom, resp. inými poverenými osobami v cudzom jazyku, organizácia práce, riešenie krízových situácií, atď.).

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mail: bencova@steel-consult.sk.

Vo Vašej žiadosti (alebo do záveru životopisu) priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Dávam súhlas spoločnosti STEEL CONSULT s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie
- nutná znalosť čítania technologických výkresov
- manuálne zručnosti súvisiace s pracovnou pozíciou, pracovitosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilnosť a zodpovednosť

Spoločnosť STEEL CONSULT s.r.o. je zameraná na stredne veľké oceľové stavebné firmy a zabezpečuje organizačný rozvoj v oceľovej výstavbe, vývojový proces a sprievodné ukážky v ERP nástrojoch, či technický prenos know-how. Výsledkom je trvalé zníženie výrobného času a nákladov v súlade s kvalitatívnymi cieľmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731403   Dátum zverejnenia: 20.9.2016