Vedúci oddelenia výroby

STEEL CONSULT s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
min. 30.000,- EUR ročne/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie a organizovanie zverenej časti oblasti výroby
- samostatné spracovávanie objednávok a zadaných úloh predovšetkým v oblasti oceľových konštrukcií
- komplexná zodpovednosť za termíny, kvalitu, zdroje a personál v priradenej výrobnej oblasti
- optimalizácia a zlepšovanie výrobného plánovania a jednotlivých pracovných zmien
- vedenie zodpovedajúcej výrobnej dokumentácie

- zaujímavá a zodpovedná náplň práce s ďalšími možnosťami rastu
- pružné nastavenie pracovných podmienok a veľmi dobrá pracovná klíma v spoločnosti
- ročný plat prestavuje min. 30.000,- EUR ročne/brutto s možnosťou ďalších príplatkov pri zodpovedajúcej kvalifikácii a odborných skúsenostiach

Naším obchodným partnerom je renomovaná, inovatívna medzinárodne úšpešná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ocele. Z dôvodu jej ďalšieho rozširovania a rastu hľadáme do prevádzky vo Villach-u v Rakúsku nového spolupracovníka na pozíciu vedúceho oddelenia výroby
- požadujeme ukončené technické vzdelanie alebo štúdium
- budú uprednostnení pracovníci, ktorí majú pracovné skúsenosti priamo v prevádzkach alebo z oblasti výroby ocele (v malovýrobe alebo v malej sériovej výrobe) a praktické skúsenosti so zváraním (medzinárodný zváračský inžinier – IWE, medinárodný zváračský technológ – IWT, mediznárodný zváračský špecialista – IWS, medzinárodný zváračský praktik – IWP)
- preukázateľné skúsenosti s vedením pracovného tímu a zodpovednosťou za dosiahnuté výsledky
- prednosťou je ovládanie bežných PC programov (MS, Office, CAD) a znalosť nemeckého jazyka
- samostatnosť, dobré komunikačné schopnosti, schopnosť motivovať pracovný tím, presnosť a schopnosť aktívne pristupovať k riešeniu zverených úloh
- vyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka na úrovni zodpovedajúcej vedúcej pozícii (schopnosť bez problémov komunikovať s klientom, resp. inými poverenými osobami v cudzom jazyku, organizácia práce, riešenie krízových situácií, atď.)

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mail: bencova@steel-consult.sk.

Vo Vašej žiadosti (alebo do záveru životopisu) priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Dávam súhlas spoločnosti STEEL CONSULT s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť STEEL CONSULT s.r.o. je zameraná na stredne veľké oceľové stavebné firmy a zabezpečuje organizačný rozvoj v oceľovej výstavbe, vývojový proces a sprievodné ukážky v ERP nástrojoch, či technický prenos know-how. Výsledkom je trvalé zníženie výrobného času a nákladov v súlade s kvalitatívnymi cieľmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727755   Dátum zverejnenia: 16.9.2016