Diplomovaná zdravotná sestra/zdravotná sestra - Švajčiarsko, Nemecko

Recrunity, s. r. o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
Umiestňujeme celoročne.
Mzdové podmienky (brutto)
V závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme všeobecné, operačné , anestéziologické a rádiologické zdravotné sestry.

Ponúkame:
- profesionála práca.
- práca 5 dní v týždni.
- vysoké finančné ohodnotenie.
- pekné pracovné prostredie.

Pomôžeme-poradíme :
- komunikácia a poradenstvo v materinskom jazyku,-
- s prípravou podkladov pre švajčiarsky červený kríž /uznanie vzdelania/,-
- s hľadaním ubytovania,-
- s výberom zdravotnej poisťovne,-
- s integračnými informáciami pre rodinu,-
- so všeobecnými informáciami, viac ako 40 ročné skúsenosti v odbore,-

Referencie a všetky potrebné informácie k práci a živote, vo Švajčiarsku nájdete na webovej stránke www.stecher-consulting.com pod záložkou "Rund um die Arbeit".

Vzbudili sme vo Vás záujem o toto pracovné miesto ?

Tak neváhajte a pošlite nám Vaše prezentačné materiály.
Naše poradenstvo je bezplatné !

Ako sa správne odprezentovať TIPY od STECHER-CONSULTING : https://www.youtube.com/watch?v=Or5vJ2wpgjc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnice, polikliniky, domovy dôchodcov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ukončené vzdelanie v odbore Dip.zdravotná sestra /
všeobecná zdravotná sestra
- flexibilita a chuť pracovať v novom prostredí a novej
kultúre.
- lojalita a tímový duch.
- ideálny vek medzi 20-55 rokov.
- Nj.úroveň B2.

Spoločnosť špecializujúca sa na umiestňovanie zdravotníckeho personálu vo Švajčiarsku, Rakúsku a Nemecku.
ID: 2603060  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od vzdelania a praxe