Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy – vap, kontajnerová preprava

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta 13, Senec, Slovenská republika, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + diéty na deň vrátane víkendov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy v krajinách EÚ
• pracovný režim: štvortýždňové pracovné turnusy po ktorých nasleduje týždeň voľna

• platové podmienky: základný plat 380 netto + 45 euro diéty na deň vrátane víkendov
• stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti
• moderný vozový park – Scania Euro VI automat, nezávislá kompresorová klíma
• Vozidlo vybavené mýtnymi jednotkami
• Silný partner pre zabezpečenie prevádzky v oblasti tankovania platobnými kartami
• Pravidelné školenia vodičov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

flexibilita, seriózny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča, ADR preukaz nutnosť
orientačné – geografické schopnosti, samostatnosť

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1839611  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + diéty na deň vrátane víkendov