Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zákl. plat 456 € + 45 - 55 € diéty na deň vrátane víkendov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- platové podmienky 45 - 55 eur vrátane víkendov + základný plat
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne k 25. dňu mesiaca
- adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat + diéty + odmeny)
- VIP poistenie so sporením pre rodinu
- čerpanie firemných bezúročných pôžičiek
- firmou zabezpečená preprava vodiča na miesto výkonu práce
- jazda podľa predpisov nariadenia 561/2006
- 4 týždňový pracovný turnus + týždeň voľno
- max. 1-ročné vozidlá
- plne vybavený tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta

- motivujúce pracovné podmienky
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti
- moderný vozový park – tandemové súpravy
- pravidelné školenie vodičov
- kvalitný sociálny program pre zamestnancov (firemné večierky, pôžičky)

Informácie o výberovom konaní

životopis so žiadosťou posielať emailom, prípadne poštou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

flexibilita, seriózny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť, lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča, orientačné - geografické schopnosti, samostatnosť

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1735825  Dátum zverejnenia: 16.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zákl. plat 456 € + 45 - 55 € diéty na deň vrátane víkendov